Pages

Thursday, January 31, 2008

trecere....













uneori se deschide o usa....un drum... Uneori se vede la capat o luminita...sau nu...
probabil depinde doar de noi....

Wednesday, January 30, 2008

culori... dupa gratii




pentru mine e clar: unele lucruri nu vor putea fi puse niciodata dupa gratii

Tuesday, January 29, 2008

hit me babe....




si batul va lovi...cinelul asteapta sa isi indeplineasca menirea...
ca sa fim sinceri... fiecare asteapta ceva...

Monday, January 28, 2008

balustrada




inca nu m-am hotarat ce e mai important....
sa ai pe ce sa te sprijini...sau sa ai drumul marcat...

Friday, January 25, 2008

a fi copil...




As vrea sa fiu iarasi... cat o banca.... As vrea ca holul case mele sa mi se para mare.... As vrea ca pana la camera mea sa fie nevoie sa alerg...

Thursday, January 24, 2008

Monday, January 21, 2008

Monday, January 14, 2008

Sunday, January 13, 2008

Saturday, January 12, 2008

Friday, January 11, 2008

Thursday, January 10, 2008